2e Omloop Liessel - Liessel 23 april 2017    
Amateurs Uitslag    
Plts Rugnr Voornaam Tus.v. Achternaam Woonplaats Ploeg Tijd (uu:mm:ss) Verschil    
1 1 Daan   Switters Utrecht CS030 1 2:24:52 0:00:00    
2 39 Koen   Wulterkens Boxmeer Computron Cycling Team        
3 146 Dennis   Voskuilen Hoogland          
4 63 Martijn   Broekman Utrecht UWTC De Volharding 1 2:25:01 0:00:09    
5 110 Ferry de Ruiter Putten STMA Cycling Team 2:25:22 0:00:30    
6 138 Imo de Pruyssenaere Utrecht          
7 128 Jan   Hekman Norg          
8 101 Marc van Grinsven Deurne TWC de Kempen        
9 67 Frank   Visser Utrecht UWTC De Volharding 1        
10 51 Germon   Peeters Tilburg Star Cycling team Princenhage        
11 137 Igor   Ovdienko Essen Dld          
12 33 Niels van Deursen Den Haag v.d. Vliet Recreatie HSK Trias        
13 35 Bram   Mens Wateringen v.d. Vliet Recreatie HSK Trias        
14 52 Jurgen   Verbocht Roosendaal Star Cycling team Princenhage        
15 134 Dirk van Leuken Best          
16 47 Guus de Graauw Etten-Leur Star Cycling team Princenhage        
17 78 Rienk vvan Engelen Pynacker Restore Cycling Team        
18 90 Jorick   Heijn Leiden Team Swift        
19 132 Thomas van 't Klooster Delft WTOS Delft        
20 14 Jules   Bremers Brunssum          
21 7 Menno van Hees Utrecht CS030 1        
22 66 Sidney   Bley Utrecht UWTC De Volharding 1        
23 4 Herman ten Kate Utrecht CS030 1        
24 59 Nick   Schmelcher Hoegaarden (BelgiŽ) PaxX Global Cycling        
25 121 Jacques   Cox Neer          
26 139 Brian   Rutjens Roermond TWC de Kempen        
27 22 Kamiel   Vleeming Zwolle WV De Hanzerenners        
28 40 Daan van Alphen Gennep Computron Cycling Team        
29 76 Roeland   Mennink Utrecht UWTC De Volharding 2        
30 157 Roy   Simons Velden          
31 156 Arno   Bouten Blerick          
32 43 Luuk   Rutten Wageningen Computron Cycling Team        
33 99 Roy   Steuten Ell TWC de Kempen        
34 87 Paul   Bakker Rhoon PRC Delta        
35 155 Chris   Heiberg Rotterdam Restore Cycling Team        
36 17 Heini   Koornberg Zwolle WV De Hanzerenners        
37 49 Stefan   Laurijssen 0ud-Gastel Star Cycling team Princenhage        
38 45 Kristian   Michiels Vierlingsbeek Computron Cycling Team        
39 24 Ruben   Hiddink Zwolle WV De Hanzerenners        
40 79 Niels   Overvoorde Delfgauw Restore Cycling Team        
41 36 Kees   Pameijer Den Haag v.d. Vliet Recreatie HSK Trias        
42 141 Erwin   Rijnders Nieuwegein          
43 117 Remco   Bertelink Ede STMA Cycling Team        
44 34 Pim   Achterkamp Rotterdam v.d. Vliet Recreatie HSK Trias        
45 111 Tom de Vreede Pijnacker STMA Cycling Team        
46 42 Thijs van der Bijl Lent Computron Cycling Team        
47 73 Christiaan de Rijk De Meern UWTC De Volharding 2        
48 62 Elias de Bruijne Utrecht UWTC De Volharding 1 2:25:44 0:00:52    
49 6 Roland   Blommestein IJsselstein CS030 2 2:25:51 0:00:59    
50 41 Leon   Strotker Venlo Computron Cycling Team 2:26:31 0:01:39    
51 149 Jinn   Leffering Landgraaf          
52 50 Jeroen   Luijks Nijmegen Star Cycling team Princenhage        
53 26 Merijn   Dam Den Haag WTOS Delft        
54 130 Erik   Huisman Groningen          
55 5 Lodewijk   Rinsma Utrecht CS030 2        
56 116 Stephan   Borsboom Hellevoetsluis STMA Cycling Team        
57 104 Rob   Linsen Waalre TWC de Kempen        
58 68 Tom   Koeleman Utrecht UWTC De Volharding 1 2:27:19 0:02:27    
59 21 Jos   Huisman Zwolle WV De Hanzerenners 2:28:32 0:03:40    
60 65 Bas van Boven Utrecht UWTC De Volharding 1 2:28:36 0:03:44    
61 18 Job   Broekhuis Harderwijk WV De Hanzerenners        
62 55 Pieter van den Eynde Beverst (BelgiŽ) PaxX Global Cycling        
63 9 Ard   Veneman Utrecht CS030 1        
64 8 Bas   Boenders Utrecht CS030 1        
65 69 Sven   Roggeveen Utrecht UWTC De Volharding 1        
66 100 Dennis   Timmermans S`Gravenmoer TWC de Kempen        
67 46 Gert-jan   Verdijk Boxmeer Computron Cycling Team        
68 44 Stef van der Hijden Nijmegen Computron Cycling Team        
69 136 Luuk   Nissen BEST          
70 119 Gijs   Bouman Delft WTOS Delft        
71 31 Jochem   Kragting Delft WTOS Delft        
72 113 Johan   Flier Elburg STMA Cycling Team        
73 3 Frank van Kuijk Utrecht CS030 1        
NG 2 Eltjo   Keijer Utrecht CS030 2 Niet geklasseerd      
NG 11 Bram   Bet Utrecht CS030 2        
NG 12 Fedde   Jager Utrecht CS030 2        
NG 13 Jeroen   Wellner Utrecht CS030 2        
NG 15 Ruben   Versloot Utrecht CS030 1        
NG 16 Bruce   Rayer Baarlo          
NG 19 Simon   Broekhuis Zwolle WV De Hanzerenners        
NG 20 Paul   Talens Zwolle WV De Hanzerenners        
NG 23 Rik   Jansen Zwolle WV De Hanzerenners        
NG 25 Anton-jan   Eijsbouts Delft WTOS Delft        
NG 27 Stan   Driessen Gendt          
NG 28 Aubin   Macquart Delft WTOS Delft        
NG 29 Dick   Bouhof Rotterdam WTOS Delft        
NG 32 Tim   Swank Delft WTOS Delft        
NG 37 Jan   Metselaar Bergschehoek v.d. Vliet Recreatie HSK Trias        
NG 53 Gerben   Verstraten Roosendaal Star Cycling team Princenhage        
NG 54 Jeroen   Maes Heusden-Zolder (BelgiŽ) PaxX Global Cycling        
NG 56 David   Vandeloo Zonhoven (BelgiŽ) PaxX Global Cycling        
NG 57 Jannik   Vanreppelen Beringen (BelgiŽ) PaxX Global Cycling        
NG 58 Jochen   Ramaekers Tongeren (BelgiŽ) PaxX Global Cycling        
NG 60 Ziggy   Oversteyns Heusden-Zolder (BelgiŽ) PaxX Global Cycling        
NG 61 Nicola la Motta Sint-Pieters-Woluwe (BelgiŽ) PaxX Global Cycling        
NG 64 Jorre van der Bij Utrecht UWTC De Volharding 1        
NG 70 Dirk   Tonen Utrecht UWTC De Volharding 2        
NG 77 Jelmer   Draaisma Utrecht UWTC De Volharding 2        
NG 80 Mark   Tettero Delft Restore Cycling Team        
NG 81 Adne van Diest Oude Wetering Restore Cycling Team        
NG 82 Thijmen   Polman Zoetermeer Restore Cycling Team        
NG 83 David van den Berg Leidschendam Restore Cycling Team        
NG 84 Luca   Melchiorre Amsterdam PRC Delta        
NG 85 Christian   Kuikstra Heenvliet PRC Delta        
NG 86 Jasper   Oelers Amsterdam PRC Delta        
NG 88 Job   Janssen Marken PRC Delta        
NG 89 Kees   Barendregt Rhoon PRC Delta        
NG 91 Laurens   Heijn Leiden Team Swift        
NG 92 Wilbert   Heijn Leiden Team Swift        
NG 93 Jeroen   Jansen Zoetermeer Team Swift        
NG 96 Victor van Buuren Tilburg TSWV De Meet - artlogic BV        
NG 97 Stef van den Bosch Milheeze TSWV De Meet - artlogic BV        
NG 98 Jeroen   Rombouts Tilburg TSWV De Meet - artlogic BV        
NG 102 Jeroen   Stasse Oosterhout TWC de Kempen        
NG 103 Luuk   Metsemakers Nuenen TWC de Kempen        
NG 105 Arthur   Wouters Eindhoven TWC de Kempen 2        
NG 106 Wouter   Jense Eindhoven TWC de Kempen 2        
NG 107 Patrick   Houthooft Helmond TWC de Kempen 2        
NG 108 Nick   Sesink Bergeijk TWC de Kempen 2        
NG 109 Maikel   Schellekens Geldrop TWC de Kempen 2        
NG 112 Dick   Kinket Hattem STMA Cycling Team        
NG 115 Lars   Rietveld Oudewater STMA Cycling Team        
NG 118 Werner   Altewischer Arnhem          
NG 122 Giel   Emons Venray          
NG 123 Jeroen   Erkens Brunssum          
NG 125 Detlef la Grand Eindhoven          
NG 129 Lex van Enckevort Grubbenvorst          
NG 131 Jasper   Irik Landgraaf          
NG 140 Bart   Rutten Kinrooi ( BelgiŽ)          
NG 142 Martijn   Smink Hoogland          
NG 143 Dave   Susan IJsselstein          
NG 145 Peter   Verhouden Eindhoven          
NG 147 Bart   Vreugdenhil Haarlem          
NG 148 Jeroen van de Weijer Oploo          
NG 150 Johannes   Waak Kevelaar (Duitsland) Cannibal AnyTime Racing        
NG 151 Raul   Fernandez Remscheip (Duitsland) Cannibal AnyTime Racing        
NG 154 Luuk   Rothkrantz Landgraaf